ERİŞMİŞ OTOMATİK ŞANZIMAN

Anasayfa

Silivri otomatik şanzıman - vites tamiri, bakımı, fiyatları

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Silivri ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri hizmeti sunuyor, müşterilerimizin araçlarını sorunsuz şekilde sürmesini sağlıyoruz.

 

Bir aracın debriyaj zorunluluğu olmadan kullanılmasının sağlandığı, vitesin şanzıman beyni sayesinde otomatik olarak yükseltip alçaltılabildiği otomatik şanzımanlar ya da diğer ismiyle otomatik vitesler, her geçen gün daha fazla araçta yer alıyor. Tork konvertörü, vites dişlisi ve hidrolik kumanda olarak birbirinden ayrılan otomatik vitesler, rahat şekilde araç kullanımını sağıyor. Otomatik şanzımanların 3 farklı modu bulunuyor ve bu modlar sürücünün taleplerine göre kullanılabiliyor.

 

Otomatik şanzımanlarda en çok tercih edilen mod olarak bilinen otomatik mod ya da diğer ismiyle eko mod, motorun düşük devirlerde kullanıldığı, yakıt sarfiyatının minimum seviyeye indirildiği ve aracın daha çok sakin şekilde kullanıldığı durumlarda öne çıkıyor. Spor modu ise aracın daha seri şekilde kullanımına ihtiyaç duyulduğu, yakıt sarfiyatının maksimum seviyeye ulaştığı ve vites geçişlerinin yüksek devirlerden yapıldığı mod olarak kabul ediliyor. Manuel mod ise tıpkı manuel şanzıman gibi aracın vitesinin sürücü tarafından yükseltilip düşürüldüğü mod olarak sürücülere sunuluyor.

 

Silivri otomatik şanzıman – vites arızası tamiri

 

Erişmiş Oto Şanzıman olarak kurulduğumuz günden bu yana araçlarda yaşanan vites problemlerini çözmeye devam ediyor, müşterilerimizin beklentisini karşılayan çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda şanzımanların uzun süre sorunsuz şekilde kullanılabilmesine yardımcı oluyor, uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz.

 

Siz de Silivri otomatik şanzıman tamiri ve Silivri otomatik vites arızası tamiri çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Silivri otomatik şanzıman tamiri ve Silivri otomatik vites arızası tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Silivri otomatik şanzıman – vites yağı, filtresi

 

Otomatik şanzıman yağı ve otomatik şanzıman filtresi, bir şanzımanın doğru ve uzun süre çalışmasını sağlayan unsurlar arasında kendine yer buluyor. Şanzıman yağı, şanzıman parçalarının birbirine sürtme oranını azaltıyor ve parçaların zarar görmesini engelliyor. Şanzıman ısı dengesini de sağlayan şanzıman yağı, vites geçişlerinin de daha seri şekilde yapılabilmesine yardımcı oluyor. Otomatik şanzıman filtresi ise şanzımanın dışarıdan toz ve kir gibi unsurlardan uzaklaştırılmasını sağlarken şanzımanın zarar görmesini engelliyor. Böylece şanzıman sorunsuz şekilde çalışmaya devam ediyor.

 

Silivri otomatik şanzıman – vites tamiri kaç gün sürer?

 

Otomatik şanzıman ve vites tamiriyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de otomatik şanzıman ve vites tamirlerinin kaç gün süreceği oluyor. Vites tamir süresi, tamir edilmesi gereken sorunun ne olduğuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Küçük bir onarım, birkaç saat içinde tamamlanabilirken daha büyük bir onarım, birkaç gün sürebiliyor. Vites tamiri süresi aynı zamanda aracınızın marka ve modeline de bağlı olarak değişiyor. Tamir süresi, şanzımanın arızasının ciddiyetine ve parçaların değiştirilmesi gerekip gerekmediğine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Siz de Silivri otomatik şanzıman tamiri ve Silivri otomatik vites tamiri hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir ve yapacağımız görüşmenin ardından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Silivri otomatik şanzıman – vites tamiri fiyatları

 

Silivri ve çevresinde otomatik şanzıman ve vites tamiri hizmeti almayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında Silivri otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Silivri otomatik vites tamiri fiyatları yer alıyor. Silivri otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Silivri otomatik vites tamiri fiyatları, şanzımanda yaşanan probleme, parça ihtiyacına, çalışmaların kaç gün süreceğine ve buna benzer detaylara göre değişiyor. Siz de Silivri otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Silivri otomatik vites tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Silivri otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Silivri otomatik vites tamiri fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Silivri otomatik şanzıman tamiri ve Silivri otomatik vites tamiri hizmeti veriyor, araçlarda yaşanan sorunların en hızlı ve en uygun fiyatlarla çözülmesini sağlıyoruz. Siz de çalışmalarımızdan faydalanmak için Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi, 2A 9 Blok No: 23, 59300 Çorlu/Tekirdağ adresinde yer alan firmamıza 0532 161 79 05 numaralı telefondan ulaşabilir, Silivri otomatik şanzıman tamiri ve Silivri otomatik vites tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Blog

Sosyal medya

HESAPLARIMIZ