ERİŞMİŞ OTOMATİK ŞANZIMAN

Anasayfa

Çanakkale otomatik şanzıman - vites tamiri, bakımı, fiyatları

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Çanakkale ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri, bakımı ile otomatik vites tamiri ve bakımı hizmeti sunuyor, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak her geçen gün araçlar sürücülerin daha rahat şekilde kullanılmasına olanak sağlıyor. Otomatik şanzıman ya da diğer ismiyle otomatik vitesler, 3 bölümden oluşuyor ve vitesin kendiliğinden yükselmesini – düşmesini gerçekleştiriyor. Tork konvertörü, vites dişlisi ve hidrolik kumanda olarak birbirinden ayrılan otomatik şanzımanlar, sürücülerin araçları daha konforlu şekilde kontrol edebilmesine katkıda bulunuyor.

 

Otomatik şanzımanlar; otomatik mod, spor modu ve manuel mod olarak birbirinden ayrılıyor. Sürücüler, taleplerine ve beklentilerine göre bu modlardan birini seçerek aracın kullanımını gerçekleştiriyor.

 

Otomatik mod, aracın genel olarak en çok kullanılan şanzıman tipi oluyor. Motorun çok fazla zorlanmadığı bu modda vites geçişleri daha erken yapılıyor. Vites geçişlerinin erken yapılması, yakıt sarfiyatının minimumda kalmasını sağlıyor.

 

Spor modu, aracın motorundan daha fazla yararlanıldığı mod olarak sürücülere sunuluyor. Araç spor modu ile daha seri şekilde kullanılabiliyor ve yakıt sarfiyatı daha yüksek seviyelere çıkıyor.

 

Manuel mod ise aracın manuel vitesli şekilde, tıpkı manuel araçlarda olduğu gibi kullanılmasını sağlıyor. Sürücüler manuel kodu kullanarak aracın vitesini yükseltip düşürebiliyor, böylece manuel bir kullanım gerçekleştiriliyor.

 

Çanakkale otomatik şanzıman – vites arızası tamiri

 

Otomatik şanzımanların manuel şanzımanlara göre daha gelişmiş ve daha otomatik yapılar olması, otomatik şanzımanlarda yaşanan sorunların daha fazla vakit almasına ve daha maliyetli olmasına neden olabiliyor. Bu nedenle otomatik şanzımanların tamirlerinin daha komplike olması, alanında uzman kişilere olan ihtiyacı da artırıyor.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize otomatik şanzıman tamiri ve otomatik vites tamiri hizmeti sunuyor, alanında uzman personelimiz ile sürücülerin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri çalışmalarımızı en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyor, sürücülerin yola sorunsuz şekilde devam etmesine yardımcı oluyoruz. Siz de Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri çalışmalarımızdan faydalanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Çanakkale otomatik şanzıman – vites yağı

 

Bir şanzımanın uzun ömürlü çalışmasına yardımcı olan ve şanzımanlar için hayati öneme sahip olan vites yağları, şanzımanda yaşanması muhtemel sorunların da önüne geçiyor. Vites parçalarını yağlayarak birbirine sürtünmesini minimuma indiren, böylece parçaların zarar görmesini engelleyen şanzıman yağları, şanzımanın ısı dengesini sağlıyor. Vites yağı bunun dışında vitesin kolay geçişlerini sağlayarak aracın konforlu şekilde kullanılmasına yardımcı oluyor.

 

Çanakkale otomatik şanzıman – vites filtresi

 

Şanzıman ve vites filtreleri de şanzımanların sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayan unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Filtreler, şanzımanın dışarıdan toz ve kir almasını engelleyerek stabil şekilde çalışmaya devam etmesine yardımcı oluyor. Şanzıman filtrelerinin periyodik olarak değiştirilmesi ve temizlenmesi, yaşanabilecek potansiyel sorunların önüne geçiyor.

 

Çanakkale otomatik şanzıman – vites tamiri kaç gün sürer?

 

Çanakkale ve çevresinde otomatik şanzıman ve otomatik vites tamiri problemi yaşayan kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri de otomatik şanzıman tamirinin ne kadar süreceği oluyor. Otomatik şanzımanlarda yaşanan sorunların ilk olarak tespit edilmesi, parça ihtiyacı var ise bu parçanın kaç günde tedarik edileceği ve buna benzer detaylar, otomatik şanzıman tamirinin süresini değiştiriyor. Siz de aracınızda yaşanan şanzıman probleminin ne kadar süreceğini merak ediyorsanız bizimle iletişime geçebilir, tamirin ne kadar süreceğini öğrenebilirsiniz.

 

Çanakkale otomatik şanzıman – vites tamiri fiyatları

 

Çanakkale ve çevresinde otomatik şanzıman ve otomatik vites tamiri hizmeti almayı düşünen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında Çanakkale otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çanakkale otomatik vites tamiri fiyatları yer alıyor. Çanakkale otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çanakkale otomatik vites tamiri fiyatları, araçta yaşanan problemin çeşidine, parça ihtiyacı olup olmadığına, ihtiyaç duyulan parçaların güncel fiyatlarına ve buna benzer birçok detaya göre değişiyor. Siz de Çanakkale otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çanakkale otomatik vites tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Çanakkale otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çanakkale otomatik vites tamiri fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri hizmeti sunuyor, müşterilerimizin beklentisine ve taleplerine uygun hizmetler veriyoruz. Çalışmalarımızda en iyi fiyat garantisi veriyor, böylece müşterilerimizin yaşadığı sorunların en hızlı şekilde ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. Siz de Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, görüşmenin ardından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi, 2A 9 Blok No: 23, 59300 Çorlu/Tekirdağ adresinde yer alan firmamıza 0532 161 79 05 numaralı telefondan ulaşabilir, Çanakkale otomatik şanzıman tamiri ve Çanakkale otomatik vites tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Blog

Sosyal medya

HESAPLARIMIZ