ERİŞMİŞ OTOMATİK ŞANZIMAN

Anasayfa

Edirne otomatik şanzıman - vites tamiri, bakımı, fiyatları

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Edirne ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri, bakımı ile otomatik vites tamiri ve bakımı hizmeti sunuyor, müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Bir aracın debriyaj kullanılmadan sürülmesini sağlayan otomatik vites ya da diğer ismiyle otomatik şanzıman sistemleri, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. Araçların daha konforlu şekilde kullanılmasına olanak sağlayan otomatik şanzımanlar, tüm vites yükseltme ve düşürme çalışmalarını şanzıman beyni sayesinde gerçekleştiriyor. Tork konvertörü, vites dişlisi ve hidrolik kumanda olarak 3 bölümden oluşan otomatik şanzımanlar, sürücülerin taleplerini karşılayan en önemli unsurlardan biri olarak kabul ediliyor.

 

Otomatik şanzımanlar, otomatik mod, spor mod ve manuel mod olarak sürücülere sunuluyor. Şanzımanın bu modları, kişilerin kendilerine en uygun şekilde sürüş gerçekleştirmesine yardımcı oluyor.

 

Şanzıman otomatik modu, şanzımanın erken evrede vites yükseltmesini sağlıyor. Motoru daha az yoran, böylece yakıt sarfiyatını da minimumda tutan otomatik mod, otomatik şanzımanların en çok kullanıldığı mod olarak kabul ediliyor.

 

Spor modu, motorun gücünden maksimum seviyede faydalanılan, aracın motorunun yüksek devirlere çıktığı mod olarak sürücülere sunuluyor. Yakıt sarfiyatının otomatik moda göre daha yüksek olduğu spor mod, aracın daha seri kullanılmasına ihtiyaç duyulan anlarda tercih ediliyor.

 

Otomatik şanzımanlarda manuel mod ise aracın tıpkı manuel vitesli kullanılmasına olanak sağlıyor. Sürücü bu modda vitesi kendisi yükseltip düşürebiliyor.

 

Edirne otomatik şanzıman – vites arızası tamiri

 

Otomatik şanzımanların manuel şanzımanlara göre daha gelişmiş yapılar olması, herhangi bir arıza yaşanması halinde tamirinin daha zorlu olmasına neden oluyor. Bununla birlikte teknolojinin gelişmesi, otomatik vites ve şanzımanların da eskiye nazaran daha dayanıklı şekilde üretilmesini sağlıyor.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Edirne ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri ve Edirne otomatik vites tamiri çalışmaları gerçekleştiriyor, müşterilerimizin beklentisine hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızda Edirne otomatik şanzıman tamiri ve Edirne otomatik vites tamiri hizmetlerimizi en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz. Siz de Edirne otomatik şanzıman tamiri ve Edirne otomatik vites tamiri çalışmalarımızdan yararlanmak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Edirne otomatik şanzıman tamiri ve Edirne otomatik vites tamiri hizmeti alabilirsiniz.

 

Edirne otomatik şanzıman – vites yağı

 

Günümüzde otomatik viteslerin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olan vites ve şanzıman yağları, şanzımanların uzun ömürlü olmasını sağlayan en önemli unsurlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Edirne otomatik şanzıman yağı ve Edirne otomatik vites yağı, şanzıman parçalarının birbiriyle sürtünmesi oranını minimuma indirerek parçaların zarar görmesini engelliyor. Otomatik şanzıman ve vites yağları, şanzımanın sıcaklığını dengeliyor ve vites geçişlerini de kolaylaştırıyor.

 

Edirne otomatik şanzıman – vites filtresi

 

Otomatik şanzıman filtresi ve otomatik vites filtresi, şanzımanın sağlıklı şekilde çalışmasını sağlayan parçalardan biri olarak kabul ediliyor. Filtrelerin toz ve kirden arındırılması, şanzımanların uzun süre kullanılabilmesini sağlıyor. Şanzımandan uzun süre yararlanmayı düşünen kişilerin otomatik şanzıman filtrelerine dikkat etmesi ve periyodik olarak bakımını ve değişimini yaptırması önem taşıyor.

 

Edirne otomatik şanzıman – vites tamiri kaç gün sürer?

 

Otomatik şanzımanlarında problem yaşayan sürücüler de araçlarındaki otomatik şanzımanların tamirinin kaç gün süreceğini araştırmayı sürdürüyor. Otomatik şanzıman ve otomatik vites tamiri, araçta yaşanan sorunun türüne göre değişkenlik gösterebiliyor. Bazı şanzıman tamirleri çok kısa süre içinde tamamlanırken bazıları uzun zaman alabiliyor. Bu nedenle otomatik şanzıman tamirleri ile ilgili süreç, araçta yapılacak tespitlerin ardından söyleyebiliyor.

 

Edirne otomatik şanzıman – vites tamiri fiyatları

 

Edirne ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri yaptırmayı düşünen kişilerin de en çok merak ettiği konulardan biri “Edirne otomatik şanzıman tamiri fiyatları” ve “Edirne otomatik vites tamiri fiyatları” oluyor. “Edirne otomatik şanzıman tamiri fiyatları” ve “Edirne otomatik vites tamiri fiyatları”, araçta yapılacak olan çalışmalara, ihtiyaç duyulan parçalara ve bu parçaların güncel fiyatlarına göre değişkenlik gösteriyor. Siz de “Edirne otomatik şanzıman tamiri fiyatları” ve “Edirne otomatik vites tamiri fiyatları” hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından “Edirne otomatik şanzıman tamiri fiyatları” ve “Edirne otomatik vites tamiri fiyatları”nı öğrenebilirsiniz.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Edirne otomatik şanzıman bakımı ve Edirne otomatik vites tamiri gibi birçok hizmet sunuyor, müşterilerimizin beklentisine uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Siz de Edirne ve çevresinde otomatik vites tamiri hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi, 2A 9 Blok No: 23, 59300 Çorlu/Tekirdağ adresinde yer alan firmamıza 0532 161 79 05 numaralı telefondan ulaşabilir, Edirne otomatik şanzıman tamiri ve Edirne otomatik vites tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Blog

Sosyal medya

HESAPLARIMIZ