ERİŞMİŞ OTOMATİK ŞANZIMAN

Anasayfa

Çorlu otomatik şanzıman - vites tamiri, bakımı, fiyatları

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize Çorlu ve çevresinde otomatik şanzıman tamiri, bakımı ile otomatik vites tamiri ve bakımı hizmeti vermeyi sürdürüyoruz.

 

Her geçen gün sürücülerin daha fazla tercih ettiği, bir aracın debriyaj olmadan otomatik şekilde vites artırıp alçalmasını sağlayan otomatik vites ya da diğer ismiyle otomatik şanzımanlar, müşterilerin beklentisini karşılayan ürün grupları arasında kendine yer buluyor. Aracın daha rahat şekilde kullanılmasının önünü açan bu şanzımanlar, tork konvertörü, vites dişlisi ve hidrolik kumanda olarak birbirinden ayrılıyor. Otomatik mod, spor modu ve manuel mod ile sürücülerin beklentisine uygun şekilde üretilen otomatik şanzımanlar, farklı özelliklere sahip olarak öne çıkıyor.

 

Otomatik şanzımanlarda otomatik mod, yakıt tasarrufunu sağlayan mod olarak sürücülere sunuluyor. Vites geçişlerini erken evrede yapan otomatik mod, motor gücünü sınamıyor ve bu sayede sakin araç kullanımına yönelik kullanım sunuyor.

 

Spor modu ise aracın motor gücünden maksimum seviyede yararlanıldığı, vites geçişlerinin yüksekten yapıldığı mod olarak karşımıza çıkıyor. Yakıt kullanımının daha yüksek olduğu spor modu, aracın seri şekilde kullanılmasını sağlıyor.

 

Manuel mod ise aracın otomatik vitesten çıkarılarak sürücünün kontrolüne verildiği, vites geçişlerinin sürücü tarafından yapıldığı mod olarak sürücülere sunuluyor. Bu modda sürücüler aracın vites kontrolünü kendileri yapabiliyor.

 

Çorlu otomatik şanzıman – vites arızası tamiri

 

Otomatik şanzımanların teknolojik olarak manuel viteslerden daha ileride ve teknolojik olarak daha karmaşık olması, yaşanan problemlerin de çözümlerinin daha uzun süre olmasına neden oluyor. Çorlu otomatik şanzıman tamiri ve Çorlu otomatik vites tamiri, Erişmiş Otomatik Şanzıman firmamız tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Siz de Çorlu otomatik şanzıman tamiri ve Çorlu otomatik vites tamiri çalışmalarımızdan yararlanmak için bizimle görüşebilir, yapacağımız görüşmenin ardından hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Çorlu otomatik şanzıman – vites yağı, filtresi

 

Bir şanzımanın sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olan şanzıman vites yağı ve filtreleri de şanzıman gruplarının en önemli unsurları olarak karşımıza çıkıyor. Otomatik şanzıman ve vites yağı, şanzıman parçalarının birbirine sürtmesini minimum seviyeye indiriyor ve parçaların zarar görmesini engelliyor. Bunun yanı sıra vites yağı, vites geçişlerinin daha seri şekilde yapılmasını sağlayarak şanzımanın ısı dengesi kurmasına yardımcı oluyor. Vites filtresi ise dışarıdan gelen toz ve kirleri engelleyerek şanzımanın doğru şekilde çalışabilmesini sağlıyor. Şanzıman filtresinin de periyodik olarak kontrol edilmesi ve değiştirilmesi, şanzımanın uzun süre çalışmasını sağlıyor ve şanzımanın zarar görmesini engelliyor.

 

Çorlu otomatik şanzıman – vites tamiri kaç gün sürer?

 

Otomatik şanzıman ve viteslerde yaşanan problemler, yapının karmaşık olması nedeniyle birçok farklı şekilde karşımıza çıkabiliyor. Bu problemlerin bazıları kısa süre içinde giderilebilirken bazıları ise uzun sürebiliyor. Şanzımanda yaşanan problem, parça değişimine ihtiyaç duyulup duyulmadığı ve buna benzer detaylar, otomatik şanzıman tamirinin kaç gün süreceğini değiştirebiliyor. Siz de Çorlu otomatik şanzıman tamirinin kaç gün süreceğiyle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

Çorlu otomatik şanzıman – vites tamiri fiyatları

 

Çorlu ve çevresinde otomatik şanzıman ve vites tamiri hizmeti almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı konular arasında Çorlu otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çorlu otomatik vites tamiri fiyatları yer alıyor. Çorlu otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çorlu otomatik vites tamiri fiyatları, araçta yaşanan problemlere bağlı olmak üzere değişkenlik gösteriyor.

 

Siz de Çorlu otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çorlu otomatik vites tamiri fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından Çorlu otomatik şanzıman tamiri fiyatları ve Çorlu otomatik vites tamiri fiyatlarını öğrenebilir, süreçle alakalı detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Erişmiş Otomatik Şanzıman olarak kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize Çorlu otomatik şanzıman tamiri ve Çorlu otomatik vites tamiri hizmeti veriyor, araçlarda yaşanan sorunların en hızlı ve en uygun fiyatlarla çözülmesini sağlıyoruz. Siz de Çorlu otomatik şanzıman tamiri ve Çorlu otomatik vites tamiri çalışmalarımızla ilgili bilgi almak ve aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi, 2A 9 Blok No: 23, 59300 Çorlu/Tekirdağ adresinde yer alan firmamıza 0532 161 79 05 numaralı telefondan ulaşabilir, Çorlu otomatik şanzıman tamiri ve Çorlu otomatik vites tamiri hizmeti alabilirsiniz.

Blog

Sosyal medya

HESAPLARIMIZ